Moški.si Moški.si Intimatemedicine Intimatemedicine Hudo.com Hudo.com
Pridružite se nam na Facebooku!
twitter
  • Domov
  • Aktualno
    • Kolumna
    • Resnične zgodbe
    • Zanimivosti
    • Zanimivi dogodki
    • Utrip dneva
    • Horoskop
    • Nagradne igre
  • Zdravje
    • Zdravo življenje
    • Hujšanje in rekreacija
    • Nosečnost in porod
    • Psihologija
    • Vzgoja in starševstvo
  • Moda & Lepota
    • Nega kože in las
    • Modni trendi
    • Modni nasveti
    • Modni šoping
    • Znamka se predstavi
  • VIP
    • Domača scena
    • Tuja scena
    • Red Carpet
    • Glasba
  • Seks & Partnerstvo
    • Spolnost
    • Partnerstvo
    • Intimno zdravje
    • Hudi tipčki
    • Erotične zgodbe
  • Lifestyle
    • Filmi
    • Knjige
    • Moj dom
    • Kulinarika
    • Tech novičke
    • Igre
  • Recepti
    • Vege
    • Mesne jedi
    • Solate
    • Priloge
    • Predjedi & Prigrizki
    • Sladice
    • Napitki
  • Strokovnjaki
Meni
Facebook Twitter Google+
VIP » Tuja scena

Bruno Mars z grammyji za album, ploščo in pesem leta: Poglejte si najboljše utrinke z rdeče preproge in odra!

s.l., sta
29 januarja, 2018 / pred 7 let

Na Havajih rojeni ameriški glasbenik Bruno Mars je v nedeljo zvečer v Madison Square Gardnu pobral glasbene nagrade grammy v vseh treh glavnih kategorijah – album, plošča in pesem leta. Grammyja za album in ploščo je dobil z 24K Magic, na katerem je tudi zmagovalna pesem That’s What I Like.

Komentiraj Share / 32 Share Share WhatsApp
NOVICE
* This field is required

Bruno Mars je na podelitvi, na kateri ni manjkalo zbadanj predsednika ZDA Donalda Trumpa, pobral šest grammyjev. Poleg omenjenih še za najboljši R&B nastop (That’s What I Like), najboljši R&B pesem (That’s What I Like) ter najboljši R&B album (24K Magic). Za najboljšo novo glasbenico je bila proglašena Kanadčanka Alessia Cara.

Odpri galerijo

Pink (Foto: Profimedia) 1 / 35

Prvi favorit Jay-Z, ki je prišel na podelitev z največjim številom nominacij, osmimi, pa je ostal praznih rok. Kendrick Lamar je od sedmih nominacij pobral štiri grammyje in sicer za najboljši rap nastop, najboljši rap nastop s pesmijo, najboljšo rap pesem in najboljši glasbeni video (vse za Humble), Childish Gambino pa je od petih nominacij osvojil grammyja za najboljši tradicionalni R&B nastop (Redbone).

Jay-Z ni dobil nagrade, pred podelitvijo pa je bil deležen tvita predsednika ZDA Donalda Trumpa, da naj mu nekdo pojasni, kako zelo je padla brezposelnost med temnopoltimi pod Trumpovim vodstvom. Lamar je med prejemanjem ene od nagrad potem izrekel podporo predsedniški kandidaturi Jay-Z-ja.

Trumpa je voditelj podelitve, komik televizije CBS James Corden počastil s posnetkom branja knjižne uspešnice Ogenj in bes, ki opisuje klavrno stanje Bele hiše. Odlomke iz knjige so brali slavni, med njimi celo demokratska predsedniška kandidatka Hillary Clinton. Trump grammyev očitno ni spremljal, saj do konca prenosa ni bilo nobenega žaljivega tvita.

Poglejte si video, ki je že viralno zaokrožil, v katerem mala Blue Ivy miri svoja starša, Jay-Z-ja in Beyonce, naj nehata ploskati.

Za ogled vstavljene vsebine morate omogočiti shranjevanje piškotkov v napravi

Kljub vsem novotarijam in živopisnosti prireditve pa je prisotne v polni dvorani in pred televizijskimi zasloni najbolj ganila igralka in pevka Patti LuPone z izvedbo uspešnice iz predstave Evita Don’t Cry For Me Argentina. Pesem je bila namenjena kot počastitev vrnitve grammyjev iz Los Angelesa prvič po 15 letih v New York, domovino gledališke četrti Broadway.

Podelitev, polno glasbenih nastopov, je odprl Kendrick Lamar s plesalci, oblečenimi v ameriške vojaške uniforme in kasneje v rdeče, ko padajo po tleh pod streli. Pridružili so se mu Bono, Dave Chapelle in The Edge, skupina U2 je igrala pred Kipom svobode, Sting pa je dnevno politiko zbadal z izvedbo svoje uspešnice iz leta 1987 Englishman in New York, ki govori o priseljencu v ZDA.

Kesha je skupaj z v belo oblečenimi pevkami kot so Cyndi Lauper, Camila Cabello, Julia Michaels, Andra Day in Bebe Rexha izvedla svojo uspešnico Praying, ki opeva okrevanje po krizi in tokrat je bila v veliki meri namenjena žrtvam spolnega nasilja in zlorab. Ženske v belem je predstavila Janelle Monae, ki je dejala, da je čas za tiste, ki jih želijo utišati, potekel.

“Ne dogaja se le v Hollywoodu, ne dogaja se le v Washingtonu, ampak tudi v naši industriji,” je dejala Monae, prisotni pa so na spolne zlorabe in napade opozarjali tudi z nošenjem belih vrtnic.

Na žrtve nesmiselnih strelskih pokolov v ZDA pa so z izvedbo pesmi Erica Claptona Tears In Heaven opozorili Maren Morris, Eric Church in Bratje Osborne.

Poglejte si nastop Keshe s pesmijo Praying, ki je bila prav tako nominirana za grammyja, na odru pa so ji pomagale odpeti Camila Cabello, Bebe Rexa, Cindy Lauper in še številne druge pevke. Nastop je bil izjemno ganljiv!

Za ogled vstavljene vsebine morate omogočiti shranjevanje piškotkov v napravi

Izjemno pa je bil odmeven tudi nastop Eltona Johna in Miley Cyrus, ki sta skupaj zapela Eltonovo legendarno pesem Tiny Dancer. 

Za ogled vstavljene vsebine morate omogočiti shranjevanje piškotkov v napravi

Za najbolj seksi nastop večera pa je zagotovo poskrbela Rihanna!

@rihanna @djkhaled Wild Thoughts ft. Rihanna, Bryson Tiller @ 60th Grammy Awards Performance #GRAMMYs #Rihanna #djkhaled
pic.twitter.com/AQ3svEmXtZ

— ‎سواء ضد الحصبة (@noah12182) 29 January 2018

Za ogled vstavljene vsebine morate omogočiti shranjevanje piškotkov v napravi

In za konec še nastop največjega zmagovalca večera, Bruna Marsa.

Za ogled vstavljene vsebine morate omogočiti shranjevanje piškotkov v napravi

Grammyje v več kot 80 kategorijah so večinoma podelili že pred neposrednim televizijskim prenosom, gledalce pa sta med drugim razveselila Chris Stapelton, ki je kraljeval v country kategorijah, ter The Rolling Stones, ki so dobili grammyja za najboljši tradicionalni blues album (Blue & Lonesome).

Ed Sheeran je dobil grammyja za najboljši pop vokalni album, posmrtne grammyje pa so dobili igralka Carrie Fisher, pevec Leonard Cohen in Tom Coyne, ki je sodeloval pri albumu Bruna Marsa 24K Magic.

Svojega 19. grammyja v karieri je osvojil domačin, 91-letni Tony Bennet iz Astorie v Queensu, in sicer za najboljši tradicionalni pop album, med dobitnike po dveh grammyjev pa so se med drugim vpisali Jason Isbell, Justin Hurwitz in CeCe Winans.

Brez nagrad je ostal eden najpopularnejših svetovnih hitov vseh časov, to je Despacito, ki sta ga na podelitvi s pomočjo plesalk izvedla Luis Fonsi in Daddy Yankee.

 

Tagtags
grammy 2018
Komentiraj Share / 32 Share Share WhatsApp

Najbolj brano

Ravnokar objavljeno

Vraščeni nohti na nogah? Tako si lahko pomagate!

  • Nega kože in las

Kako s pravim barvanjem las doseči videz bolj gostih las

  • Nega kože in las

4 malenkosti, ki bodo vašega moškega noro osrečile!

  • Partnerstvo

Čudežni sadež: goji jagode

  • Zdravo življenje

Teme

dnevni horoskop erotična zgodba hudo.si hujšanje igrice Jennifer Lopez Kate Middleton Kim Kardashian obleke zvezdnic postave zvezdnic računalniške igre resnična zgodba Rihanna Romana Pogorelčnik romanin tedenski horoskop seksi tipi smešen video tedenski horoskop Tedenski horoskop Ženska.si Victoria Beckham zdrava hrana zvezdnice zvezdniški otroci

Zvezdniški stajling tedna: Tako je videti prava princesa kot iz pravljic, se strinjate?

  • Tuja scena

Kate Middleton, valižanska princesa, je osupnila v škrlatno rdečem plašču Catherine Walker z značilnio palerino, ko je skupaj s princem Williamom pozdravila južnokorejskega predsednika in njegovo ženo v Združenem kraljestvu na paradi konjske garde. Nam se zdi prelepa!

Zvezdniški navdih: Kaj so letos zvezdnice oblekle za Halloween zabave, ki se kar vrstijo te dni (foto)

  • Tuja scena

Zabave za noč čarovnic se kar vrstijo ena za drugo in mi smo poiskali nekaj letošnjih najboljših zvezdniških kostumov, ki so morda lahko navdih, kako se našemiti v zadnjem hipu.

Igralec Matthew Perry izgubil bitko z alkoholizmom: Igralca našli mrtvega na njegovem domu v Los Angelesu

  • Tuja scena

Matthew Perry, ikoničen igralec, ki je postal legendaren po vlogi Chandlerja Binga v priljubljeni televizijski seriji “Prijatelji,” je umrl danes ponoči. Njegova smrt je pretresla svet zabave in njegove oboževalce.

Dokumentarna serija “Beckham” – Razkrivanje Davidove afere z Rebecco Loos, o kateri sta zakonca sedaj prvič tudi odkrito spregovorila

  • Tuja scena

Družina Beckham je že vrsto let v središču pozornosti javnosti, saj sta David in Victoria Beckham postala ikoni v svetu nogometa in mode. Njihov uspeh in glamur sta tema številnih člankov in medijskih zapisov. V zadnjih letih pa so naslove in špekulacije vse pogosteje zajeli tudi dogodki iz preteklosti, zlasti afera med Davidom Beckhamom in Rebecco Loos. Dokumentarna serija “Beckham” nam ponuja vpogled v to obdobje njunega življenja in razkriva, kaj se je resnično dogajalo med njima.

Britney Spears razkrila, zakaj se ji leta 2007 “snelo” in si je obrila lase

  • Tuja scena

Pop ikona razmišlja o vzponih in padcih svoje kariere in svojega življenja v svojih novih spominih ‘The Woman in Me’.

TOP jesenski stajling: Kate Moss na ulicah Londona

  • Tuja scena

Kate Moss nikoli ne zgreši s svojim stilom! Tudi tokrat nas je navdušila s svojim popolnim jesenskim stajlingom.

Njeno preobrazbo morate videti: Noro, kako zelo je shujšala Christina Aguilera!

  • Tuja scena

Dvainštiridesetletna pevka Christina Aguilera je ob odhodu iz showa Jimmyja Kimmela v New Yorku pokazala svojo novo postavo v oprijetih, seksi črnih pajkicah in satenastem topu. Plavolasa lepotica je svoj videz popestrila s temnimi dizajnerskimi sončnimi očali, srebrnimi uhani in vrsto elegantnih ogrlic. Christina je vse prisotne presenetila s svojim novim, fit videzom, po tem ko se je dolga leta borila z odvečnimi kilogrami.

Britney Spears razkrila, da je imela splav pri 17.ih, ker Justin Timberlake “ni želel postati oče”

  • Tuja scena

Pop ikona bo 24. oktobra izdala svoje spomine z naslovom The Woman in Me. In v tej biografski knjigi med drugim razkrije tudi, da je želela obdržati otroka z Justinom Timberlakom, on pa ne.

Gigi Hadid in Bradley Cooper: Nov zvezdniški par v Hollywoodu?

  • Tuja scena

Svet zabave je vedno poln presenečenj, zato ni nenavadno, da se občasno pojavijo govorice o novih zvezdniških parih. V zadnjem času so se začele širiti govorice o morebitnem razcvetu romantičnega odnosa med manekenko Gigi Hadid in igralcem Bradleyjem Cooperjem. Čeprav se še ni uradno potrdilo, da sta v razmerju, se pojavljajo številni namigi, ki vzbujajo zanimanje med oboževalci.

Projekt sofinancira:
  • Aktualno
    • Utrip dneva
    • Horoskop
    • Bedarija dneva
    • Zanimivosti
    • Resnične zgodbe
  • Zdravje
    • Zdravo življenje
    • Hujšanje in rekreacija
    • Nosečnost in porod
    • Psihologija
    • Vzgoja in starševstvo
  • Moda & Lepota
    • Nega kože in las
    • Modni trendi
    • Modni nasveti
    • Modni šoping
  • VIP
    • Domača scena
    • Tuja scena
    • Red Carpet
    • Glasba
  • Prosti čas
    • Zanimivi dogodki
    • Filmi
    • Knjige
    • Nagradne igre
  • Seks & Partnerstvo
    • Spolnost
    • Partnerstvo
    • Intimno zdravje
    • Hudi tipčki
  • Lifestyle
    • Moj dom
    • Potovanja
    • Kulinarika
    • Gurmantika
    • Tech novičke
  • Recepti
    • Vege
    • Mesne jedi
    • Solate
    • Priloge
    • Predjedi & Prigrizki
    • Sladice
    • Napitki
  • Igre
    • Logične igre
    • Escape igre
    • Strategije
    • Spretnostne igre
    • Arkadne igre
  • Strokovnjaki
    • Jože Vrbančič
    • Alenka Peternel
    • Edita Tomič
    • Jakob Polajžer
    • Zinka Ručigaj
    • Združenje L&L
    • Zavod TAMAL-a
    • Boštjan Šifrer
    • Tanja Glažar
    • Vitja Sikošek
    • Romana Pogorelčnik
    • Petra Begič
    • Mojca Štrukelj
    • Jerneja Agić
    • Urška Habjan
    • Brigita Štempelj
    • Matevž Likar
    • Jure Fundak
    • Majda Smolnikar
    • Zveza prijateljev mladine
    • Petra Meglič
    • Vladka Domjanič
    • Nina Simić
    • Tanja Rejec
  • O podjetju
  • Uredništvo
  • Oglaševanje
  • Pogoji uporabe strani
  • Nagradne igre
  • O piškotkih
Pridružite se nam na Facebooku!
twitter
Zapri oglas

Podprite nas in se nam pridružite na Facebooku!

Ne kaži več. Sem se že pridružil/a.

To spletno mesto uporablja piškotke! Razumem Vsak naslednji klik na tej strani pomeni, da soglašate s piškotki.

Ne sprejemam piškotkov.