Moški.si Moški.si Intimatemedicine Intimatemedicine Hudo.com Hudo.com
Pridružite se nam na Facebooku!
twitter
  • Domov
  • Aktualno
    • Kolumna
    • Resnične zgodbe
    • Zanimivosti
    • Zanimivi dogodki
    • Utrip dneva
    • Horoskop
    • Nagradne igre
  • Zdravje
    • Zdravo življenje
    • Hujšanje in rekreacija
    • Nosečnost in porod
    • Psihologija
    • Vzgoja in starševstvo
  • Moda & Lepota
    • Nega kože in las
    • Modni trendi
    • Modni nasveti
    • Modni šoping
    • Znamka se predstavi
  • VIP
    • Domača scena
    • Tuja scena
    • Red Carpet
    • Glasba
  • Seks & Partnerstvo
    • Spolnost
    • Partnerstvo
    • Intimno zdravje
    • Hudi tipčki
    • Erotične zgodbe
  • Lifestyle
    • Filmi
    • Knjige
    • Moj dom
    • Kulinarika
    • Tech novičke
    • Igre
  • Recepti
    • Vege
    • Mesne jedi
    • Solate
    • Priloge
    • Predjedi & Prigrizki
    • Sladice
    • Napitki
  • Strokovnjaki
Meni
Facebook Twitter Google+
Prosti čas » Filmi

Gledali smo Petdeset odtenkov sive: Končno dobra ženska pornografija

Sanja Macur
12 februarja, 2015 / pred 10 let

Ženska.si si je v ljubljanski operi ogledala predpremiero filma 50 odtenkov sive. In polovica moških, kolikor jih je bilo proti pričakovanjem v dvorani, je ravno tako imela kaj videti.

Komentiraj Share / 67 Share Share WhatsApp
NOVICE
* This field is required

To bo seveda zelo subjektivna ocena filma. Film pusti vtis, tudi če niste brali knjige. Oziroma še posebej, če niste brali knjige.

Če knjige niste brali, boste šli v dvorano brez pričakovanj in dobili veliko dozo zelo dobrega filmskega seksa, ki gre na trenutke krepko čez rob seksualnih prizorov, ki smo jih vajeni v hollywoodskih filmih. In dobro zabavo, ki vas bo držala v pričakovanju od začetka do konca.

Če ste knjigo brali, se vam bo nemara zdelo, da so kaj zelo pomembnega po krivici izpustili. A znano je, da je nemogoče vse misli knjižnih karakterjev spraviti na platno.

Roko na srce, film je zelo hollywoodski, ko gre za okvirno zgodbo

27-letni milijarder Christian Grey (Jamie Dornan), ki je v filmu sicer bolj malo v službi – plaho in romantično študentko književnosti Anastasio Steele (Dakota Johnson) po intervjuju v njegovi pisarni med drugim šarmira s helikopterjem, se pojavlja povsod, kjer je ona, ne da bi mu povedala, kje je, in jo zvabi v svoje ultraluksuzno stanovanje, kjer ji predstavi prav posebno sobo – seksualno mučilnico. Zgodba postane malo manj hollywoodska, ko ji v roke potisne nenavadno sado-mazo pogodbo, v kateri bi Anastasia s podpisom morala pristati, kaj vse ji v sobi lahko počne. Ta pogodba je pogoj, da ostane z njim. Ker se je Anastasia v mladega milijarderja do ušes zaljubila, je pred njo težka odločitev, ali bo pogodbo podpisala.

Brilijantna Dakota in sprva manj prepričljiv Jamie

Dakota Johnson je v filmu brilijantna, čutna, seksualna, odlična na celi črti od prvega do zadnjega trenutka. Jamie je bil zagotovo pod večjim pritiskom – na ekranu je moral namreč zadovoljiti seksualne fantazije na milijone žensk po svetu, ki so ponorele za knjigo britanske avtorice E. L. James.

Jamie stopi v prve kadre dokaj neprepričljivo, a se tekom filma udomači v vlogi oblastnega, odločnega, čustveno razrvanega in nedostopnega Christiana, ki se bori sam s seboj in s težko preteklostjo. Do konca filma že prav vsaka ženska čuti, da bi ga prav rada rešila.

Med igralcema vladata nalezljiva kemija in strast

Če film morda ni sam po sebi filmski presežek, vsekakor pusti vtis. In je odlična ženska pornografija, ki pa v tem smislu ne bo razočarala niti moških.

Prizori vas utegnejo spraviti v neroden položaj in ne bi vam bilo prijetno filma gledati s komer koli – vprašanje, kakšen se vam je zdel film, bi preveč razkrilo o vaših pogledih na spolnost. Med igralcema je občutiti blazno močno kemijo in strast, ki se ju gledalec hitro naleze. K temu veliko pripomore tudi fenomenalen soundtrack (pesem beyonce – Haunted lahko poslušate spodaj) in res lepo posneti seksualni prizori, ki celo gledalca navdajo s pričakovanjem, kaj bo njegova naslednja poteza. V filmu je predvsem Dakota veliko gola, a njena golota deluje spontano in naravno. Christian sicer ne pokaže veliko, toda njegove odločne kretnje med seksom in način, na kakršen se mu Anastasia predaja, je več kot dovolj, da pošteno spodbode žensko domišljijo.

Sado-mazohistični prizori z bičem, lisicami in pasom hodijo krepko po robu, na trenutke celo spravijo gledalca pošteno v stisko, a ga hkrati navdajo z radovednostjo.

Mu pokažejo drug pogled na to ekscentrično spolno prakso. In ne bi se čudili, če se bo po ogledu filma tudi v slovenskih spalnicah znašel kakšen BDSM spolni pripomoček več. Vredno ogleda v dvoje.

Napovednik filma Petdeset odtenkov sive

Za ogled vstavljene vsebine morate omogočiti shranjevanje piškotkov v napravi

Fotoutrinki s predpremiere Petdeset odtenkov sive

Odpri galerijo

foto: Mediaspeed 1 / 19

Fotoutrinki iz filma

Odpri galerijo

Gledali smo Petdeset odtenkov sive: Končno dobra ženska pornografija 1 / 4

 Soundtrack Beyonce – Haunted

Za ogled vstavljene vsebine morate omogočiti shranjevanje piškotkov v napravi
Tagtags
50 odtenkov sive
Komentiraj Share / 67 Share Share WhatsApp

Najbolj brano

Ravnokar objavljeno

Vraščeni nohti na nogah? Tako si lahko pomagate!

  • Nega kože in las

Kako s pravim barvanjem las doseči videz bolj gostih las

  • Nega kože in las

4 malenkosti, ki bodo vašega moškega noro osrečile!

  • Partnerstvo

Čudežni sadež: goji jagode

  • Zdravo življenje

Teme

dnevni horoskop erotična zgodba hudo.si hujšanje igrice Jennifer Lopez Kate Middleton Kim Kardashian obleke zvezdnic postave zvezdnic računalniške igre resnična zgodba Rihanna Romana Pogorelčnik romanin tedenski horoskop seksi tipi smešen video tedenski horoskop Tedenski horoskop Ženska.si Victoria Beckham zdrava hrana zvezdnice zvezdniški otroci

Dobra novica za vse fane: Slavni film Titanik ob 25-letnici ponovno na ogled v kinematografih

  • Filmi

Po uspehu filma Avatar: Pot vode iz lanskega leta se režiser James Cameron v letošnjem letu vrača na platno s klasiko Titanik iz leta 1997 v izboljšani tehnologiji. Romantični ep bo ob 25-letnici v kinematografih na ogled od petka dalje. Kot je povedal režiser, pri filmu ne obžaluje ničesar, a če bi ga snemal danes, bi Jack lahko preživel.

Vsi drvijo v kino: Novi Avatar zaslužil že neverjetnih zaslužil 955 milijonov dolarjev

  • Filmi

Ameriški film Avatar: Pot vode režiserja Jamesa Camerona je do torka po svetovnih kinodvoranah zaslužil 955 milijonov dolarjev. Od tega v ZDA 293,2 milijona dolarjev, na Kitajskem 104,5 milijona, v Franciji pa 60,5 milijona dolarjev.

Izbor uredništva Ženska.si: Najlepši in najbolj simpatični božični filmi

  • Filmi

K vsakoletni božični tradiciji spada tudi to, da smo cel dan v pižami in s čajem v roki, zaviti v toplo oddejo, gledamo božične filme s svojo družino, ali partnerjem. Zato smo za vas naredili izbor božičnih filmov po našem okusu, taki, ki so vsako leto naša tradicija.

Ameriška filmska akademija objavila ožji seznam kandidatov, med nominiranci tudi film slovenske režiserke

  • Filmi

Ameriška akademija filmskih umetnosti in znanosti je v sredo objavila ožji seznam kandidatov za nagrado oskar v kategorijah mednarodni celovečerni film, dokumentarni celovečerni in kratki film in še nekaterih drugih. V kategoriji animirani kratki film je v ožjem izboru za nominacijo za oskarja film Steakhouse režiserke Špele Čadež.

Lepi Bradley Cooper bo zaigral v novem filmu Stevena Spielberga

  • Filmi

Film bo temeljil na liku Franka Bullitta, policista iz San Francisca, ki ga je leta 1968 v akcijskem trilerju upodobil Steve McQueen. Scenarij za film, ki nastaja pod okriljem produkcijske hiše Warner Bros, bo delo Josha Singerja, piše filmska revija Variety.

Eden najvplivnejših režiserjev na svetu Martin Scorsese danes praznuje 80 let

  • Filmi

Kljub visoki starosti je dobitnik oskarja za film Dvojna igra še vedno zelo dejaven. Trenutno pripravlja nov projekt, triler Killers of the Flower Moon, v katerem bosta zaigrala Leonardo DiCaprio in Robert De Niro. Z obema je že večkrat zelo uspešno sodeloval.

Ideja za romantični zmenek ali druženje s prijateljicami: Ljubljanski Kinodvor bo danes odprl sezono filmskih projekcij na prostem

  • Filmi

Ljubljanski Kinodvor bo danes odprl sezono filmskih projekcij na prostem. Začeli jo bodo z letnim kinom Kinodvorišče, kjer bodo v sodelovanju s festivalom Kino Otok premierno predvajali prvenec Luzzu malteško-ameriškega režiserja Alexa Camillerija. Film bo na ogled ob 21.30 v atriju Slovenskih železnic.

Po dveh letih pandemije se bo danes v Cannesu ob svojem običajnem terminu začel 75. mednarodni filmski festival

  • Filmi

V jubilejni izdaji bo tekmovalnih filmov 21, žiriji pa bo predsedoval francoski igralec Vincent Lindon. V netekmovalnem delu ga bodo zaznamovale ikone prejšnjega stoletja, kot so Maverick, David Bowie in Elvis Presley.

V Los Angelesu bodo v nedeljo zvečer podelili letošnje oskarje, prvič v zgodovini bodo prireditev vodile tri ženske naenkrat

  • Filmi

Ameriška filmska akademija bo v nedeljo opravila 94. podelitev filmskih nagrad oskar, ki bo potekala na tradicionalni lokaciji v gledališču Dolby v Hollywoodu. Prvič v zgodovini bodo prireditev vodile tri ženske naenkrat – komičarki Amy Schumer in Wanda Sykes ter igralka Regina Hall.

Projekt sofinancira:
  • Aktualno
    • Utrip dneva
    • Horoskop
    • Bedarija dneva
    • Zanimivosti
    • Resnične zgodbe
  • Zdravje
    • Zdravo življenje
    • Hujšanje in rekreacija
    • Nosečnost in porod
    • Psihologija
    • Vzgoja in starševstvo
  • Moda & Lepota
    • Nega kože in las
    • Modni trendi
    • Modni nasveti
    • Modni šoping
  • VIP
    • Domača scena
    • Tuja scena
    • Red Carpet
    • Glasba
  • Prosti čas
    • Zanimivi dogodki
    • Filmi
    • Knjige
    • Nagradne igre
  • Seks & Partnerstvo
    • Spolnost
    • Partnerstvo
    • Intimno zdravje
    • Hudi tipčki
  • Lifestyle
    • Moj dom
    • Potovanja
    • Kulinarika
    • Gurmantika
    • Tech novičke
  • Recepti
    • Vege
    • Mesne jedi
    • Solate
    • Priloge
    • Predjedi & Prigrizki
    • Sladice
    • Napitki
  • Igre
    • Logične igre
    • Escape igre
    • Strategije
    • Spretnostne igre
    • Arkadne igre
  • Strokovnjaki
    • Jože Vrbančič
    • Alenka Peternel
    • Edita Tomič
    • Jakob Polajžer
    • Zinka Ručigaj
    • Združenje L&L
    • Zavod TAMAL-a
    • Boštjan Šifrer
    • Tanja Glažar
    • Vitja Sikošek
    • Romana Pogorelčnik
    • Petra Begič
    • Mojca Štrukelj
    • Jerneja Agić
    • Urška Habjan
    • Brigita Štempelj
    • Matevž Likar
    • Jure Fundak
    • Majda Smolnikar
    • Zveza prijateljev mladine
    • Petra Meglič
    • Vladka Domjanič
    • Nina Simić
    • Tanja Rejec
  • O podjetju
  • Uredništvo
  • Oglaševanje
  • Pogoji uporabe strani
  • Nagradne igre
  • O piškotkih
Pridružite se nam na Facebooku!
twitter
Zapri oglas

Podprite nas in se nam pridružite na Facebooku!

Ne kaži več. Sem se že pridružil/a.

To spletno mesto uporablja piškotke! Razumem Vsak naslednji klik na tej strani pomeni, da soglašate s piškotki.

Ne sprejemam piškotkov.